!!! Nikdo není tak slabý, aby nemohl pomáhat druhým !!!

Srpen 2013

Gymnázium Varnsdorf 2013

4. srpna 2013 v 22:21 | Pavel Pabián |  Ohlasy z přednášek
Dobrý den,
chtěla jsem Vám jenom napsat, jak moc jsem vděčná za Vaši přednášku na gymplu ve Varnsdorfu. Byla to ta nejlepší přednáška jakou jsem kdy slyšela. Vzala jsem si z ní víc, než ze všech řečí od rodičů dohromady, potěšila mě, rozesmála i rozbrečela a vnímala jsem každé vaše slovo. Nebylo to stejný, jako ostatní. Možná to bylo proto, jak otevřeně jste mluvil i o sexu, protože většinou je to okrajové téma a vy jste to podal moc hezky. Skákala bych radostí, kdyby jste přijel znovu :-)
Doufám, že oslovíte co nejvíce žáků po celé republice.
Moc děkuju a přeju plno dalších úspěchů.

Dobrý den,
dnes jsem byl přítomen na Vaší přednášce na Biskupském Gymnáziu ve Varnsdorfu, v řadách studentů sexty.
Ačkoli jsem vzorným studentem, nekouřím, nepiji, drogy jsem nikdy nebral a ani s tím nehodlám začít, žiji sportovním životem a doma nemám své problémy velmi jsem si vzal k srdci Vaší přednášku.
Hodnotím ji, jako nejlepší, na které jsem kdy byl..bylo opravdu vidět, že víte o čem mluvíte a že zážitky jsou opravdu silné. Viděl jsem na Vás, že jste občas měl slzu na krajíčku, stejně jako moje maličkost.
Mám svou přítelkyni, se kterou jsem jsem opravdu dlouho a říkáme si vše..v tom také žádný problém nemám, HIV pozitivní také nejsem, jen aby jste si nemyslel, že mám nějaký problém, když takhle z ničeho nic píši :)
Váš přístup k tomu, co jste nám povídal byl úplně jiný, než od jiných lidí. Zprvu jsem nechtěl přijít, ale teď vím, že by to byla obrovská chyba.
I přes to, že Vás v podstatě neznám, opravdu si Vás vážím, jako člověka...jste jeden z mála lidí, které považuji za skutečné muže. Za to co děláte si zasloužíte velké uznání. Dostal jste se z problému, který teď pomáháte řešit i jiným lidem...je to opravdu chválihodné a Já si přeji, aby bylo více takových, jako jste Vy.
Upřímně říkám, že znám drogově závislé lidi a to co jste říkal o změnách je vážně pravda..opět důkaz toho, že víte o čem mluvíte.
Tímto bych Vám rád poděkoval za to, co jste dnes předvedl a těším se na další přednášku