!!! Nikdo není tak slabý, aby nemohl pomáhat druhým !!!

Květen 2013

Hotelovka Žatec

17. května 2013 v 12:22 | P.Pabin |  Ohlasy z přednášek
Dobrý den, 31.1. 2013 jste byl u nás na hotelové škole v Žatci a já jsem Vám nesmírně vděčná, že jsem mohla být přítomna s Vámi ty 2 hodiny na Vaší ''přednášce'' a poslouchat Vás.
Kdekoli jsem se ocitla u přednášek typu HIV, drogy, sex, závistlost apod. byla to jen suchá přednáška o tom, co můžeme, nesmíme a když to porušíme, co snámi bude a toť vše. Slova, která opustila Vaše ústa mi pomohla. Neumíte si představit jak moc. Nemám slov a to už to je 3tí den, a já mám pocit, jako kdybych zase opouštěla dveře od Auly, kde sem měla tu čest s Vámi být:-) Jako kdyby jste nám Vaším, a nejen Vaším příběhem, změnil život. Nevím jestli všem, kdo byl aktivní a poslouchal Vás, ale mě jste otevřel oči, zvednul seběvědomí a konečně jsem měla pocit, že nejsem sama na téhle planetě, kdo vidí co se všude kolem děje a že mi lidé nejsme vzduch.

Gymnázium Kadaň

17. května 2013 v 12:21 | P.Pabián |  Ohlasy z přednášek
Dobrý den,
chtěla jsem Vám moc poděkovat za dnešní přednášku na Gymnáziu v Kadani. Vaše přednáška mě zaujala ale hlavně bavila mne. Osobně nemám ráda typy přednášek jako jen něco odříkat a to je konec. Nemyslím si že když nám přednášející řekne pouze neberte drogy... nepijte alkohol a ukáže pár příkladů co se stane když..., že to na nás zapůsobí. Myslím si spíš že je to jen dočasné zastrašení. Protože jak se říká zakázané ovoce přece chutná nejvíc. Já osobně jsem už zkoušela kouřit marihuanu a je to možná paradox bylo to v devítce po přednášce o drogách. Na Vaší přednášce mě však zaujal Váš osobní postoj k tomuto tématu a hlavně způsob jakým jste to přednášel..... bylo to nejenom zajímavé ale hlavně bylo to pro nás nenásilnou formou a rozhodně jsem si z této přednášky odnesla více informací než ze všech přednášek vůbec . Líbilo se mi to že jste se nebál projevit emoce. Líbí se mi Váš přístup k lidem .... k mládeži. Jste ochoten naslouchat a to tomu druhému někdy opravdu stačí.

Gymnázium Litvínov

17. května 2013 v 12:20 | P.Pabián |  Ohlasy z přednášek
Dobrý den,
nejspíš mě neznáte. Já vás taky ne, ale dnes jste měl u nás na gymplu v Litvínově přednášku a mně to nedalo. Chci Vám poděkovat. Lidí jako vy je dneska moc málo. Mně (a troufám si říct, že nejsem sama) jste otevřel oči. Vážím si toho co děláte. Vážím si člověka co přijde před bandu nevycválaných blbečků co mají teprv před maturitou a dokáže se před nimi tak otevřít. A světe div se, s většinou to něco udělalo. Donutil jste nás zamyslet se.


Dobrý den, dnes jste měl u nás na Gymnáziu přednášku o drogách. Chtěla jsem Vám říct, že přednáška byla velmi poutavá. Poprvé jsem byla na přednášce ,ze které jsem si něco odnesla...byla přínosná, zábavná, zajímavá a ani na chvilku jsem nepřestala poslouchat. Líbilo se mi, že to nebylo nudné a jen o těch drogách :) vzal ste to ,, křížem krážem,, to bylo super:) ..... Jestli někdy budu mít nějaký problém, určitě se na Vás obrátím....Konečně přínosná a super přednáška! Děkuji, S pozdravem P.

ZŠ Velký Šenov (2013)

17. května 2013 v 11:34 | P.pabián |  Ohlasy z přednášek

Letošní beseda v rámci primární prevence s panem Pavlem Pabiánem se uskutečnila o měsíc dříve, ale to vůbec nevadilo, pro žáky to bylo milé překvapení. Takže v úterý 16. dubna 2013 proběhla beseda pro osmé a deváté ročníky.

Ohlasy některých žáků - většina se shoduje s názory ostatních.

Přednáška mne rozplakala, nejlepší ze všech. Příští rok se moc těším. Tereza

Ví, o čem mluví. Líbilo se mi, že tím prošel a nenašel si to na internetu.

Pavel Pabián přednáší velmi skvěle, už se těším do 9. třídy.

Byla to nejlepší beseda, kterou jsem tady na škole zažil. Byl úžasný, nemám k němu výhrady. Už se těším, až zase přijede. Mirek

Bylo to bezkonkurenční, nejlepší!! Umí rozesmát, ale i rozbrečet. Moc se mi to líbilo. Hanka

Byla to jedna z nejhezčích besed, kterou jsem zažila. Dokázal nás rozesmát, ale dokázal mluvit i vážně, to se mi moc líbilo. Začala jsem o věcech přemýšlet úplně jinak.

Beseda s Pavlem Pabiánem podle mne byla z nejlepších, jakou jsme měli. Když nám vypravoval, bylo to, jako by to znovu prožíval. Tak procítěný přednes jsem ještě neslyšela.

Na začátku jsem myslela, že to bude jen další nudná akce, ale na konci jsem utírala slzy. Iveta


ZŠ Libochovice

17. května 2013 v 11:29 | P.Pabián |  Ohlasy z přednášek
Byl jste u nás v Libochovicích :)
Ohlasy na tu Vaší přednášku byli skvělý))
Vy jste nás tam probral.
Vy jste nám ukázal,že je možné se vyléčit.
Vy jste nám otevřel oči.
Vy jste na nás zapůsobil.
Vy jste nám ukázal že dokážeme poslouchat.
Vy jste nám ukázal,že jsou závažnější veci, než že třeba došla řasenka.
Vy jste nám ukázal,že se dá začít znovu.
Vy jste nám ukázal že i muži dokážou brečet ( ano, bylo to vidět :)) )
Vy jste nám otevřel svoje srdce ♥..
A za to Vám hrozně děkujeme.
Těšíme se na příští rok :)
S pozdravem 8.A. & 8.B.

ZŠ Šluknov (jaro 2013)

17. května 2013 v 11:28 | p.pabián |  Ohlasy z přednášek
Dobrý den, chtěla bych Vám velice poděkovat. Vaše přednáška byla snad jediná, která mě dostala na tolik, že by mi po tváři spadlo pár slz. Pro mě i ostatní spolužáky z 9. tříd ze Šluknovské základní školy byla tato přednáška určitě zajímává a spoustě z nás otevřela oči, nebo to jak jsme na Vás všichni koukali a poslouchali.. Jste člověk, před kterým smekám.. Opravdu smekám, nebo ještě nikdy jsem ze školy neodcházela se slzami v očích a přitom s úsměvem na tváři. A teď rozhodně nemluvím jen sama za sebe. Tolik lichotek co jste od mých spolužaček dostal, ještě nikdo nikdy nedostal.. opravdu jste nás zaujal.. Děkujeme moc!