!!! Nikdo není tak slabý, aby nemohl pomáhat druhým !!!

Květen 2011

ZŠ Velký Šenov 16.5. 2011

26. května 2011 v 10:28 | P.Pabián |  Ohlasy z přednášek
Beseda 8. a 9. ročníků s panem Pabiánem v rámci primární prevence
Vydáno dne 16. 05. 2011

Dne 16. května 2011 se uskutečnila tradiční beseda s panem Pavlem Pabiánem. Osmé ročníky měly tuto besedu poprvé, ale deváté ročníky nedočkavě čekaly na pokračování, aby navázaly na loňský rok. Nemá cenu psát hodnocení, bude lepší, když si přečtete jednotlivé reakce žáků.

Z této besedy mám smíšené pocity, ale byla to nejlepší beseda, co jsem kdy zažila. Věděl o čem mluví, že si to sám prožil a teď radí ostatním.
Miluška


Z přednášky mám velmi dobrý pocit, odnesla jsem si spoustu myšlenek a zamyšlení nad problémy. Myslím si, že pan Pabián dělá dobrou věc a pomáhá možná i nevědomě lidem kolem sebe. Abych pravdu řekla, otevřel mi oči! Přednáška se mi moc líbila, nemám slov!!!! Člověk se neubrání slzám.
Janina


Bylo to velmi dojemné, až se mi chtělo brečet. Určitě to stálo za to.Velmi dobře udělané. Nejlepší beseda, co jsme zažil.
Matěj


Z této besedy jsme si odnesl mnoho nových poučení. Způsob, jakým vše bylo podáno, byl fantastický a poučný. Věděl, o čem je řeč, sám vše prožil. Jsem ohromně nadšen.
Vašek


Tato přednáška mi dala spoustu rad do života a já toho pána velmi obdivuji. Bylo příjemné jej poslouchat, často mi nabíhaly slzy. Odnáším si domů dobrý pocit a jiný názor na svět.
Leona


Beseda byla fakt smysluplná. Ani nedokážu popsat, jak se mi líbila. Pana Pabiána opravdu obdivuji, ví toho o životě hodně, protože sám zažil ošklivé věci a podal nám je tak, abychom jim rozuměli. Do přednášky jsem se tak ,,zažrala", že z ní jsem ještě teď mimo a pořád nadšená. Myslím si, že mě přednáška možná i trochu změnila. Pan Pabián nám předal své dojmy, zážitky, u kterých jsem se neudržela a ukápla i slzička. Děkuji panu Pabiánovi.
Tereza


Byla to nejlepší přednáška, byla dojemná a člověka ty 2 hodiny dokážou podle mě změnit k lepšímu, plno věcí jsem si uvědomila. Jednu chvíli mi tekly slzy. Bylo to úžasný.
Kikina


Líbila se mi forma besedy - kombinace vlastních zkušeností a zajímavých prezentací. Myslím si, že si každý něco odnesl.
Eva


Za ty dvě hodiny jsem si uvědomil, že život není jen hračka. O svůj život se musíme starat. Uvědomil jsem si, že rodiče nejsou ti zlí, ale ti dobří.
Jára


Pravda je tvrdá a hodně bolí, ale můžu si za to sám.
Laďa


Tato beseda byla úplně jiná než ostatní, myslím si, že člověka úplně změní. Všichni tady ve třídě z ní byli nadšeni a naměkko. Velice pana Pabiána obdivuji.


Tyto výpovědi žáků mluví samy za sebe.

Dušková Zdeňka

ZŠ Velký Šenov 2011

26. května 2011 v 10:27 | P.Pabián |  Galerie